ДОСТАВКА&ОПЛАТА


Доставка та оплата товару:


Способи оплати:

- оплата готівкою кур'єру;

- оплата наложним платежем;

- предплата;

В даний момент наш магазин підтримує такі форми доставки:


- кур'єром;

- поштою;

- транспортною компанією;

   Після офрмлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону і з'ясує вартість і комплектацію замовленого товару. Якщо вибраний вами товар тимчасово відсутній на складі - наш менеджер сповістить вам і допоможе підібрати заміну.

   Доставка відбувається на протязі 1-7 робочих днів. В нашому магазині немає мінімальної суми замовлень і замовлення на суму понад 500 грн. буде відправлене за рахунок інтернет - магазину.

Замовлення, що надійшли у вихідні (суботу, неділю та святкові дні) будуть оброблятися та доставлятися в перший робочий день.

   ОПЛАТА ГОТІВКОЮ КУР'ЄРУ

   Оплата готівкою здійснюється безпосередньо кур'єру під час доставки вашого замовлення. Вартість замовлення по м. Івано-Франківську складає 30 грн. Безкоштовна доставка здійснюється на замовлення понад 500 грн.

   Якщо клієнт відмовляється від замовлення, то самостійно оплачує послуги кур'єра.

   ОПЛАТА НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ

   При оформленні замовлення з відправкою посилки наложеним платежем, Ви оплачуєте своє замовлення безпосередньо у момент його отримання у відділені пошти, або у відділенні транспортної компанії. За такого виду доставки, замовлений товар укомплектовується і відправляється "Укрпоштою" або транспортною компанією "Нова Пошта", як посилка з оголошеною сумою.

Вартість доставки залежить від: розміру, ваги, об'єму речі яку ви замовили, а також від місця отримання. Після відправлення вашого замовлення, клієнту надається номер поштового відправлення, або накладної, для отримання  накладної на пошті, або у відділенні транспортної компанії. За перерахування грошей "Укрпошта" бере 4.8% від суми до 500 грн, і 2% від суми більше 500 грн., "Нова Пошта" вартість доставки  +2% страхового збору.

   ВАЖЛИВО!


   Якщо ви не забрали відразу прислану посилку, пошта додатково нарахує пеню за зберігання. У разі не отримання замовлення на пошті, усі наступні замовлення оформляються лише за умови повної передплати. Повернення замовлення за рахунок інтернет - магазину та неотправлення його є порушенням клієнтської угоди, в такому разі клієнт лишається права участі в розпродажах та акціях, а аткож може оформляти наступні замовлення лише передплатою.

   Передплатою називається спосіб оплати замовлення товару на перед. Після оформлення замовлення на електронну пошту, або СМС приходять ріквізити для оплати. Як тільки гроші зарахуються, наш менеджер відправить ваше замовлення.

Перевага такої оплати в тому, що банк бере мінімальний процент за перерахування грошей.

   ДОСТАВКА "УКРПОШТОЮ"


   Доставка "Укрпоштою" здійснюється в усі населені пункти України. Ми відправляємо Ваше замовлення та надаємо Вам номер поштового відправлення, з яким можна отримати посилку без квитанції. В пункт призначення посилка приходить на протаїі - 1-7 днів з дати відправлення. Ви приходите у відділення пошти з паспортом та номером поштового відправлення та отримуєте посилку.

Увага! Вантаж зберігається в поштовому відділенні на протязі місяця. Безкоштовно - перших 5-ть днів, за кожний наступний день зберігання нараховується пеня.

 

   ДОСТАВКА ТРАНСПОРТНИМИ КОМПАНІЯМИ


Доставка компанією "Нова Пошта". За такого виду доставки, замовлений товар укомплектовується і відправляється, як посилка з "оголошеною вартістю". Після відправлення наш менеджер зв'яжиться з вами і повідоляє номер багажної декларації. За звичайдоставка триває 1-3 дні максимум 7 днів. ви приходите на відділення "Нова Пошта" із паспортом і номером багажної декларації, отримуєте замовлення. 

Увага! Вантаж зберігається безкоштовно тільки 2 доби з моменту прибуття. За кожний наступний день зберігання нараховоється пеня.

Доставка іншими транспортними компаніями можна, за бажанням клієнта, за умовою знаходження офісу в м.Івано-Франківську. Умови доставки залежать від правил перевезення вибраної компанії.